Stichting Save Ruby's Life ~ Triodos Bank NL06 TRIO 0338630228 ~ KvK 68842376 info@saverubyslife.nl

Veiling

Er worden diverse activiteiten georganiseerd om zo snel mogelijk het benodigde geld voor Ruby’s behandeling bij elkaar te krijgen. Veel mensen uit mijn netwerk helpen ons en organiseren sportevenementen; inzamelingsacties op scholen; in de buurt en in de kerk; topsporters signeren bijzondere items waar via de VEILINGPAGINA op geboden kan worden; mensen komen hun gespaarde kleingeld brengen. Anderen hebben me gratis geholpen met het bouwen van deze website en ook worden er gratis t-shirts geprint met ‘Save Ruby’s Life’.

De Veiling op Facebook is een belangrijk onderdeel van de crowdfunding. Daar worden diverse interessante items geveild waarvan de opbrengst geheel naar ‘Save Ruby’s Life’ gaat. Je kunt er bieden op door internationaal bekende topsporters gesigneerde t-shirts, broekjes, bokshandschoenen en andere items, trainingen verzorgd door topsporters, dagjes uit, gezichtsbehandelingen, diners voor twee personen, hotel overnachtingen en ga zo maar door.

Wil je ook iets voor ons doen of heb je iets bijzonders om te veilen, stuur dan een mail naar info@saverubyslife.nl. Je krijgt zo snel mogelijk een reactie. Alvast dank!